Orlik Sokół Włoszakowice-RAP Rydzyna

W czwartek (12 września 2013 r.) na boisku we Włoszakowicach odbył się zaległy mecz 2 kolejki gr.I Orlik. Tym razem do Włoszakowic przyjechała drużyna z Rydzyny. Pierwsza połowa to dominacja gości na boisku, którzy wykorzystali większość sytuacji i strzelili aż 6 bramek, gospodarzy stać było tylko na jedną bramkę kontaktową. Druga połowa to zupełnie inny obraz gry w wykonaniu Sokoła Włoszakowice. Chłopcy zaczęli grać lepiej i dokładnie, częściej gościli na połowie przeciwnika. Do upragnionego remisu niewiele zabrakło, bowiem przy stanie 5:6, gościom udało się strzelić jeszcze jednego gola. W 48 minucie na tablicy wyników był stan 5:7 dla RAP Rydzyna. W ostatniej minucie naszym zawodnikom udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 6:7. Młodych piłkarzy z Włoszakowice należy jednak pochwalić za wolę walki do samego końca, ambicję i zaangażowanie na boisku.

Bramki dla Sokoła zdobyli : Antek Gregor ( 3), Jan Wąsowicz (2) oraz Dawid Kabała ( 1).